Medikal Ajans

Teknolojinin hayatımıza artık daha fazla adapte olmasıyla birlikte akıllara gelebilecek birçok alanla beraber sağlık sektörü de teknolojik yapılanmaya gitmiştir. Medikal ajans desteği sağlık alanında hizmet veren kurumların ve bu alanda ürün üreten veya dağıtımından sorumlu tüm firmaların ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda alması gereken bir hizmettir. Bu hizmetin içeriğinde marka tanıtımı, web sitesi yaratmak, reklam içeriği oluşturmak ve sosyal medya yönetimi desteği gibi alanlar bulunabilir. Kurumlar ve firmalar bahsedilen alanlarda veya başka alanlarda ihtiyaç duydukları durumda yaptıkları işi daha geniş kitlelere yaymak için bu hizmete başvurabilirler. Güvenilir, donanımlı, işine sadık, alanını hakim ve çok yönlü bir ajanstan destek almanızla beraber hedeflerinize çok kısa sürede ulaşır ve daha uzun vadeli bir sürdürebilirlik yakalarsınız. İşte tam burada ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlayabilmek için devreye biz giriyoruz.

Medikal Ajans Firmamız

Firmamız medikal ajans pazarına son derece hakim bir kuruluştur. Sağlık sektöründe sahip olduğumuz bilgiyi alanında uzman ekibimizin deneyimi ve özverili çalışması ile birleştirerek kurumunuzu bir adım öteye taşıyoruz. Hedeflerinizi ve isteklerinizi anlıyor ve bu doğrultuda sizler için en verimli hizmeti sağlıyoruz.

Hastaların yüzde 80’ine yakını randevu oluşturmadan önce ilgili merkez ve doktor araştırması yapmaktadır. Bu bağlamda merkezinizin tanıtımı çok önemlidir. Sizler için içerisinde bulunduğunuz pazarı, rakiplerinizi ve hatta müşteri potansiyelinizi çok yakından araştırır ve bunlar hakkında analizler yaparız. Bu analizlerin yardımı ile oluşturduğumuz yeni stratejik adımlarla beraber merkezinizin farklılığını ortaya çıkarabilir ve rakiplerinizden bir adım önde olmayı sağlayabilirsiniz.

Rakiplerimizden en büyük farkımız ise çok yönlülüğümüzdür. İster web sitesi yaratmak ister sosyal medya yönetimi olsun, aklınıza gelebilecek daha birçok alanda merkezinizin iletişim seviyesini en üst seviyeye çıkarırız. Bulunduğunuz piyasada farkınızı birçok platformda potansiyel müşterileriniz için ortaya çıkarmaktayız.

Ücretlendirme

Medikal ajans desteği ücretlerimiz alacağınız hizmetlerin kapsamına göre telefonda veya uygun olmanız durumunda toplantı yapılarak belirlenebilmektedir. Bizlere Türkiye’nin her yerinden iletişim bölümümüzde bulunan bilgilerle ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet kalitesine son derece güveniyor ve eğer siz de firmanızı bir adım öteye taşımak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Call Now Button0850 840 16 83