Doktor Ajansı

Hastanenizin ve kliniğinizin kurumsal kimliğinin büyük bir parçası olan dijital iletişim kanallarını yönetmek için doktor ajansı firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Markanızın ve kliniğinizin, doğru bir şekilde tanıtılması için dijital medya kanallarını doğru bir şekilde kullanmanız tavsiye edilmektedir. Hedef kitlenize ulaşmanızda sizlere en kısa yolları çizerek yardımcı oluyoruz. Dijital medya profillerinin kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. Ajansımız, tıbbi kurumsal iletişim çalışmaları konusunda edinmiş olduğu deneyimleri sizlere yüksek oranda bilinirlik kazandırmak için kullanmaktadır. Web sitesi tasarımları ve internet sayfalarınızın doğru bir şekilde yönetilmesi için profesyonel ekiplerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Sosyal medya profillerinizin doğru bir şekilde yönetilmesi, internet sitenizin yüksek hitleri elde etmesi için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.

Medikal İçerik Üretimi ve Tanıtım Çalışmalarınızı Yürütüyoruz

Firmamız, sosyal medya konusunda deneyimli ekiplerimizle, medikal içerik üretimi konusunda sizlere geniş çapta destek sağlamaktadır. Kullandığınız sosyal medya profili ve sizlerin talepleri doğrultusunda oluşturulan profesyonel içerik yönetim çalışmaları için doktor ajansı firmamız sosyal medya çalışmaları yapmaktadır. Yaratıcı ve ilgi çekici sağlık konulu içerik üretimi konusunda deneyimli ekibimiz, her türlü içerik üretimi konusunda sizlere destek olmaktadır. Kliniğinizin sosyal medya profillerini doğru bir şekilde ve tanıtım ihtiyaçlarınız için en uygun şekilde programlıyoruz. Sağlık sektöründe sosyal medya yönetimi konusunda detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık Sektöründe Sosyal Medya Profiliniz Her Geçen Gün Daha Çok Değerleniyor

Sağlık sektöründe dünyada ve ülkemizde uygulanan kısıtlamalar, sosyal medya üzerinden tanıtım ve pazarlama çalışmalarının yürütülmesine büyük oranda engel olmaktadır. Tüm bu kısıtlamalara rağmen, sağlık sektörü ve sosyal medya çalışmalarını birbirine doğru şekilde entegre edebilmek, profesyonel destek almanızı gerektirebilmektedir. Profilinizin görünürlüğünü arttırarak hastalarınıza daha kolay ulaşabilir, hastalarınızın dilek ve şikayetlerine daha kolay ulaşabilirsiniz. Böylece kurumsal kimliğinizin oluşturulmasında ve tanıtılmasında büyük bir avantaj yakalayabilirsiniz. Çalışmalarınızın ve hizmetlerinizin doğru bir şekilde tanıtılması için doktor ajansı firmamız sizlere hizmet vermektedir. Kliniğinizin adını sosyal medyada duyurmak ve bilinirliğinizi arttırmak için reklam ve tanıtım çalışmalarınızı en uygun fiyatlarla yürütüyoruz.

Call Now Button0850 840 16 83